izmir Klima Servisi Logo
Garantili Bornova Klima Tamiri
Hızlı Bornova Klima Tamiri

Bornova Klima Servisi

Profesyonel Bornova Klima Teknik Servis

izmir Merkez Servis Bornova bölgesine Klima teknik servis hizmeti sunmaktadır. Ege Merkez Servis Klima teknik servisi olarak salon tipi veya split klimalarınızda oluşan arıza ve bakım talepleriniz için sürekli sizlerin hizmetindedir. Bornova Klima teknik servisi siz değerli kullanıcılarımıza kaliteli servis hizmeti sağlamaktadır. Uzman ekibimizle arıza süresini azaltın ve verimliliği artırın. Ege Bölge Servis'e bildirdiğiniz tüm Klima sorunlarınız teknisyenlerimiz tarafından gerekli kontrolleri yapılarak size geri bildirimde bulunulacaktır. Bornova Klima Servisi tüm klima markalarında orijinal yedek parça kullanmaktadır. Ege Teknik Merkez Servis'i 7 / 24 arayabilirsiniz Bornova Klima tamir ve bakım servisi tüm Klima problemlerinizde parça ve işçilik garantili olarak tamir ve bakım işlemini tamamlayacaktır.

Garantili Bornova Klima Tamiri

Ege Teknik Servis sunmuş olduğu tüm tamir ve onarım hizmetlerine 1 yıl onarım ve parça garantisi vermektedir. izmir Merkez Servis hızlı ve gün içi teknik servis hizmeti sağlayan firmamız müşteri memnuniyetini arttırmayı prensip edinmiştir. Bornova Klima servisi salon tipi veya split klimalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için firmamız sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir. Firmamızdan aldığınız tüm Klima onarım hizmetlerinde teknik servis ekiplerimiz klimanızın onarım ve bakım işlemini tamamladıktan sonra sizlere onarım garanti evraklarını bırakacaktır. Servis hizmetini tarafınıza sağlayan teknik servis ekiplerimizin sizlere teslim etmiş olduğu Klima onarım garanti belgesi siz değerli müşterilerimizi koruma altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı arızanın tekrar meydana gelmesi durumunda Firmamızdan ücretsiz servis talebinde bulunabilirsiniz. Klimanızdaki tekrarlayan problem çözülünceye dek Firmamızdan ücretsiz Klima servis ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Ürün Grupları

Neden Ege Merkez Servis
Hızlı Teknik Servis
Hızlı ve Profesyonel Bornova
Klima Servisi.
Onarım Garantisi
Garantili Bornova
Klima Tamiri
İşçilik Garantisi
işçilik Garantili
Klima Onarım Hizmeti.
Profesyonel Ekip
Alanında Uzman
Klima Teknisyen Ekibi
7 / 24 Çağrı Merkezi
Sürekli Açık (7 / 24) Bornova
Klima Arıza Kaydı.
Uygun Fiyat Garantisi
En Uygun Fiyatlar ile Bornova
Tamir Servisi.
İlkelerimiz
Müşteri memnuniyeti firmamızın her zaman birincil önceliğidir. Tüm stratejilerimiz müşteri memnuniyeti üstüne kuruludur.
Müşteri Memnuniyet Garantisi

Güler yüzlü Personel

Tam Donanımlı Araçlar

Profesyonel Çağrı Merkezi

Firmamız tüm onarım işlemlerinde her zaman orijinal yedek parça kullanır. Tüm yedek parçalarımız garantilidir.
Garantili Beyaz Eşya Teknik Servisi

Garantili Yedek Parça

Garantili İşçilik

Garantili Onarım

Sizin için Hazırladıklarımız
Çim Lekesi Nasıl Çıkar
Çimen lekesi özellikle kumaş giysilerde çok z Devamı>>
Kıyafetlerin Ömrü Nasıl Uzatılır
Kıyafetlerinizde oluşan lekeleri bekletmeden Devamı>>
Aksesuarlı Kıyafet Nasıl Yıkanır
Günümüzde kullandığımız kıyafetlerin birçoğun Devamı>>
Kombi Bakımının Faydaları
Düzenli Kombi bakımının yapılmasının kullanıc Devamı>>
izmir Beyaz Eşya Servisi
Ege Merkez Teknik Servisi Firmamız izmir Klima Servisi, izmir Çamaşır Makinesi Servisi, izmir Bulaşık Makinesi Servisi, izmir Kombi Servisi, izmir Buzdolabı Servisi olarak hizmet vermektedir.
Hızlı Erişim