izmir Klima Servisi Logo
Garantili Konak Klima Tamiri
Hızlı Konak Klima Tamiri

Konak Klima Servisi

Profesyonel Konak Klima Teknik Servis

Ege Merkez Servis Konak ve çevresine Klima teknik servis ve bakım hizmeti vermektedir. Ege Bölge Klima servisi olarak salon tipi ya da split tür klimalarınızda oluşabilecek bakım ve arıza talepleriniz için sürekli hizmetinizdeyiz. Konak Klima teknik servisi siz değerli tüketicilerimize kaliteli servis deneyimi sunmaktadır. Firmamız müşteri ve kalite öncelikli teknik servis hizmeti sunmaktadır. Teknik servisimize bildirdiğiniz tüm Klima problem bildirimleriniz profesyonel teknisyenlerimiz tarafından gerekli kontrolleri yapılarak size , arızalar ekiplerimiz tarafından iletilecektir. Konak Klima Servisi profesyonel ve hızlı klima teknik servis hizmeti vermektedir. Ege Merkez Teknik Servis'i her ihtiyaç duyduğunuz zaman arayabilirsiniz Konak Klima arıza bakım servisi tüm Klima arızalarınızda parça ve işçilik garantili olarak onarım hizmetini sunacaktır.

Garantili Konak Klima Tamiri

izmir Klima Teknik Servis sizlere sunduğu tüm bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl onarım ve parça garantisi sunmaktadır. Ege Merkez Servis gün içi ve hızlı teknik servis hizmeti sağlayan firmamız müşterilerimizin ürünlerinden maksimum derecede verim almasını ve müşteri şikayetlerinin en düşük seviyeye indirilmesini sağlamayı amaç edinmiştir. Konak Klima servisi salon tipi ya da split tür klimalarınızda oluşabilecek problemler için çağrı merkezimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli olarak sizlerden gelen çağrıları beklemektedir. Merkez Teknik Servisimizden aldığınız tüm Klima onarım hizmetlerinde teknik servis ekibimiz klimalarınızın onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra sizlere garanti evrağını onaylayarak teslim edecektir. Servis hizmetini tarafınıza sağlayan teknik servis ekibimizin sizlere teslim ettiği Klima onarım garanti evrağı siz değerli tüketicilerimizi koruma altına almaktadır. Aynı problemin tekrarlaması durumunda Merkez Teknik Servisimizden ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. Klimanızdaki aynı sorun çözülene kadar Merkez Teknik Servisimizden ücretsiz Klima teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Ürün Grupları

Neden Ege Merkez Servis
Hızlı Teknik Servis
Hızlı ve Profesyonel Konak
Klima Servisi.
Onarım Garantisi
Garantili Konak
Klima Tamiri
İşçilik Garantisi
işçilik Garantili
Klima Onarım Hizmeti.
Profesyonel Ekip
Alanında Uzman
Klima Teknisyen Ekibi
7 / 24 Çağrı Merkezi
Sürekli Açık (7 / 24) Konak
Klima Arıza Kaydı.
Uygun Fiyat Garantisi
En Uygun Fiyatlar ile Konak
Tamir Servisi.
İlkelerimiz
Müşteri memnuniyeti firmamızın her zaman birincil önceliğidir. Tüm stratejilerimiz müşteri memnuniyeti üstüne kuruludur.
Müşteri Memnuniyet Garantisi

Güler yüzlü Personel

Tam Donanımlı Araçlar

Profesyonel Çağrı Merkezi

Firmamız tüm onarım işlemlerinde her zaman orijinal yedek parça kullanır. Tüm yedek parçalarımız garantilidir.
Garantili Beyaz Eşya Teknik Servisi

Garantili Yedek Parça

Garantili İşçilik

Garantili Onarım

Sizin için Hazırladıklarımız
Çim Lekesi Nasıl Çıkar
Çimen lekesi özellikle kumaş giysilerde çok z Devamı>>
Kıyafetlerin Ömrü Nasıl Uzatılır
Kıyafetlerinizde oluşan lekeleri bekletmeden Devamı>>
Aksesuarlı Kıyafet Nasıl Yıkanır
Günümüzde kullandığımız kıyafetlerin birçoğun Devamı>>
Kombi Bakımının Faydaları
Düzenli Kombi bakımının yapılmasının kullanıc Devamı>>
izmir Beyaz Eşya Servisi
Ege Merkez Teknik Servisi Firmamız izmir Klima Servisi, izmir Çamaşır Makinesi Servisi, izmir Bulaşık Makinesi Servisi, izmir Kombi Servisi, izmir Buzdolabı Servisi olarak hizmet vermektedir.
Hızlı Erişim